Crossout гайд з оглядом для новачків з легкою прокачкою
CrossOut це та гра, яка змогла підірвати інтернет і дати геймерам фанатіючих від танкоподобніх мморпг новий захоплюючий сеттінг з величезними можливостями для конструювання унікального бойового автомобіля, здатного обрушувати тонни смертоносного вогню на ворога.
Також при цьому крім різнопланової вогнепальної зброї і реальних дронів, ви можете запхати в свою машину бензопили, відбійні молотки і іншу зброю ближнього бою, що здатна кришити і ламати корпус ворожого автомобіля.
Більш докладно з грою і з усіма її складовими можете ознайомитися в докладному огляді на Кроссаут з пост-апокаліптичними колоритами і локаціями. До відома Гайджін є офіційним локалізатори російською в СНД, а не розробником.
Елементи інтерфейсу з коротким описом
Якщо коротко, то він більш ніж класичний танкоподібний, фанати World of Tanks і War Thunder оцінять, все гранично аркадно і складнощів виникнути не повинно. Ось власне елементи інтерфейсу.
- Фракції - тут знаходиться список об'єднань, до яких можна долучитися або ваше нинішнє становище з прогресією відкриття модулів.
- Ринок - тут можна продавати і купувати модулі.
- Склад - тут складуете ваші запчастини та деталі з кресленнями.
- Магазин - внутрішній ігровий магазин для покупки бустерів, преміум речей і VIP акаунтів, які прискорюють і спрощують прокачування.
- Гараж - це місце, де ви будете витрачати не менше часу, ніж на арені, так як тут ви створюєте свою унікальну бойову машину за власними кресленнями.
- Виставка - це такий подіум, де можна подивитися, на що здатні в конструюванні інші гравці і показати свої творіння.
CrossOut гайд по фракціям і навіщо вони потрібні
Основне призначення фракцій це створення креслень до деталей і їх конструювання власне. При цьому різні типи деталей є заблокованими до досягнення певного рівня однієї з фракцій.
Поділ техніки за принципом як в World of Tanks немає. Тобто ви побуваєте на різних сторонах для доступу до креслень. Всього їх п'ять, почнете з механіків, а при досягненні 10-го рівня відкриються ще три, а Степові Вовки стануть доступними на пізніх рівнях розвитку гри. Також до 10 го рівня на PvP разом з реальними гравцями будуть траплятися й боти (AI), але, а потім тільки справжні геймери.
Механіки є нейтральними, а решта за задумом розробників, як би конфліктують. Фракційний рівень вкачується за репутацію, яка видобувається за результативність в битвах.
Характеристики бойового автомобіля
Параметри автомобіля за великим рахунком в більшій частині аркадні і максимально казуальні, але при цьому не втрачається реалізм бойового симулятора, всього є шість основних характеристик:
- Очки потужності - це сукупність всіх характеристик, як бойових, так і ходових, які сприяють знищенню ворогів, підсумовується на основі всіх встановлених модулів.
- Маса - кожна деталь має вагу, що в купі впливає на швидкість і маневреність.
- Число деталей - це обмеження впливає на кількість модулів, які можна встановити на бойовий автомобіль.
- Швидкість і прискорення - крім ваги машини на це також впливає кабіна з ходовою системою.
- Енергія - потрібна для ведення бою і живлення вашого авто, від цього показника залежить ваша бойова міць, живить озброєння і інші модулі, для її зберігання необхідні генератори.
- Структура - це рівень здоров'я, також можна наносити критичні пошкодження і виводити модулі з ладу, як на час, так і до кінця життя, приводячи їх в непридатність.
Бойові режими в CrossOut і який вибрати?
- PvE (Рейди) - тут йдуть битви проти ботів (AI), вони діляться на три рівні складності, щоб потрапити на них потрібно оплатити вхід бензином. Де за успішно виконані бойові завдання ви отримаєте в якості нагороди купони і мідь.
- PvP (Місії) - це командні битви 8 на 8, де команди формуються автоматично за рівнем бойової потужності. Чим більше шкоди завдасте противникам, тим більше отримаєте в якості нагороди металобрухту, репутації і деталей.
- Бійки (Мясорубка) - так би мовити виживе найсильніший, бої без правил, є три мода, такі як: Гонка - тут потрібно просто першим приїхати до фінішу, зброю використовувати не можна; Кожен сам за себе - потрібно першим настріляти 10 Фрагів; Штормове попередження - необхідно вижити, але при цьому вам буде заважати ураган.
- Кланові битви - цей тип битв проходить в режимі 4 на 4, де предметом суперечок є точки контролю над цінними матеріалами і ресурсами для конструювання.
Crossout гайд по зброї
З цього пункту немає нічого складно, ми просто розповімо, що з себе представляє, яких типів буває і де потрібно застосовувати. Від вибору зброї буде залежати ваша тактика і стиль ведення бою. На момент написання огляду, в грі було доступно більше 20-ти типів, які діляться на групи і на близькі й далекі дії.
- Кулемети;
- Мініган;
- Дробовики;
- Гармати;
- Баштові знаряддя;
- Гармати з авто-наведенням і авто-стріляниною;
- Курсові ракети - можна задати траєкторію польоту;
- Плазмові випромінювачі;
- Плазмові гармати;
- Гранатомет;
- Ракети з автонаводкой;
- Контактні знаряддя, як правило, це різноманітні пилки;
- Вибухівки;
- Арбалети;
- Лазер;
- Катапульта;
- Гаубиця;
- Тесла гармата;
- Імпульсний прискорювач;
- Вогнемет;
- Міни;
- Повітряні дрони;
- Дронь на колесах;
- Турелі;
- Бар'єри і заслони.
Як можете бачити це в дуже багато разів більше, ніж в будь-якому іншому танковому симуляторі, тут саме рай для фаната пост-апокаліпсису і фільму Божевільний Макс, де можна пофанитися і поугорати на всі 100%.
Яскраві особливості гри Кроссаут
- Ураганний екшен в пост-апокаліпсичному світі з ігровою механікою, як у всьому відомих танків.
- Мільйони геймерів оцінять звичний геймплей в новому не звичайному для себе сеттінгу.
- Великі можливості створення тактик для ведення бою, у вас практично абсолютна свобода дій.
- У вас майже немає обмежень на фантазію по створенню кузова бойової машини. Вона може бути як маневреною на колесах, так і масивною з гусеницями, як у танка. Також при цьому ви самі вибираєте рівень бронювання, від чого і буде залежати швидкість пересування.
- Бойова техніка може бути реально унікальною.
- Озброєння на вибір безліч, як класичні кулемети з гарматами, так і бензопили, величезні болгарки з дрелями, смертоносні клешні, вогнемети, реактивні ракети. Навіть вам на допомогу будуть бойові дрони зі стаціонарними турелями.
- Можна самостійно створювати модулі, як для власного використання, так і продавати іншим гравцям на ринку, вільно торгуючи, тим самим створюється повноцінна економічна система.
- У грі реалістична система пошкоджень, можна відстрілювати модулі і це буде реально впливати на боєздатність.
Поради під час битви з гри Crossout для новачків
- Основа виживання в подібних іграх, що не дивно це злагоджені дії, тому будьте поруч зі своєю командою і дійте спільно, в поодинці хороших результатів не досягти.
- Навчіться прицілюватися, хоча дуже часто вам доведеться битися лоб в лоб, і там тільки швидкість реакції важлива, промазати дуже важко буде, якщо ви не рукожоп. Якщо у вас дальнометр не має проблем, то ви зможете знести велику частину міцності ще на підході.
- Не забивайте на міні-карту, вона дає вам багато інформації під час бою, де дуже мінлива ситуація і все може зламатися за лічені секунди, також ви можете подавати сигнали і отримувати їх від союзників, що спростить бій і зробить його більш результативним.
- Розберіться, на які основні модулі ділиться бойова машина і бийте туди у першу чергу, щоб наносити більше критичних пошкоджень і віднімати у ворога можливість стріляти по вас. Це набагато буде результативніше, ніж просто бити по корпусу.
- Ви повинні розібратися в управлінні своєю бойовою машиною, так як маневреність один з ключів до успіху. По-перше, ви будете наздоганяти як яструб своїх ворогів, і спритно ухилився від атак. При цьому вам доведеться застосовувати ручне гальмо і ставити свій автомобіль під потрібним кутом, що сприяє наведенню прицілу, і створення нахилу корпусу під такими кутами, щоб снаряди ворога рикошетили.
- Спостерігайте за картою, переміщуйтеся і завжди вибирайте більш вигідну позицію, щоб домінувати над ворогом, ви навіть з більш гіршою комплектацією, тільки за рахунок переваги в позиції зможете перемагати, і природно швидкість реакції повинна бути на висоті.
- Розробники додали кнопку самознищення, в момент, коли ви знаєте, що вже програли, то можете допомогти залишившимся союзникам і нанести додаткові пошкодження ворогу, натиснувши клавішу "Backspace".
- Не намагайтеся більше повбивати ворогів, намагайтеся нанести якомога більше сумарної шкоди, це дасть вам на порядок більше очок досвіду, а найголовніше грошей.
- На перших порах ви можете, і будете використовувати чужі креслення, але далі рекомендуємо створювати власні на основі досвіду ведення бою, які зможуть давати вам перевагу над противником.
- Стріляйте усвідомлено і економте снаряди, а також розраховуйте час на перезарядку, і не забувайте оцінити свого ворога, і ніколи не вважайте його за розумово неповноцінного.
- Використовуйте рельєф локацій і його особливості, наприклад височини і кущі, і якщо ваш бойовий автомобіль не заточений на ближній бою, то намагайтеся знищити ворогів на підході до вас, це безпечніше і можна спрогнозувати результат бійки.
Бочка з бензином в Кроссауте, що з нею робити і як її заховати?
Це важливий елемент абсолютно будь-якого апокаліптичного мотлоху на якому ви висуваєтеся в бій. Вона необхідна щоб в разі виживання і перемоги команди отримати 10 одиниць цього цінного ресурсу для подальшого обміну на преміум валюту за встановленим курсом. Це є доброю нагодою накопичити на VIP акаунт тим, хто принципово не бажає донатити.
Але в разі потрапляння в неї, вона вибухає і завдає величезної шкоди вашому відру з гайками, і ви навіть перемігши втрачаєте нагороди. Тому її ховають під днищем машини, разом з іншими важливими деталями, якщо це дозволяє зробити ваша конструкція.
Крафт і створення деталей в CrossOut для новачків
Крафт в CrossOut є головною і основною фішкою проекту, яка і підігріває такий інтерес, який не згасає і спалахує з новою силою після чергових оновлень. І цвяхом програми є деталі, вони всі діляться за якістю, яка відповідає рангу і кольору, на момент написання керівництва було шість:
- Базові - початкові деталі, які видаються тільки в якості нагороди в боях. Частини, що відносяться до конструкцій будете отримувати за прокачування фракції, зокрема початкової "Механіки".
- Прості - їх уже гравець може створювати самостійно, купувати на ринку або продавати, конструювати їх можна з металобрухту, одержуваного в якості нагороди за бої на PvP.
- Рідкісні - це особлива апаратура і озброєння, яке додає веселощів і різноманітності в геймплей. Як правило, це сама величезна і часто зустрічаєма категорія, від якої буде реальний сенс і можна на їх основі створити цікаве відро з гайками, яке можна показати іншим гравцям.
- Епічні - це найкращі модулі і зброя, які важко, але при належній вправності можна дістати за короткий проміжок часу.
- Легендарні - підсилюють вас найзначніше, наділяючи вашу машину унікальними властивостями.
- Реліктове - це воістину унікальне обладнання, що робить з вас бога війни, дуже рідко зустрічається серед гравців, так як тільки максимально прокачані гравці можуть цим похвалитися.
Причому зауважте, кожен ранг відповідає за певний тип, найперші відповідають за конструкцію, а останні додають унікальних властивостей.
Креслення та збирання
В процесі конструювання у вас будуть виходити, як хороші варіанти, так і не дуже, всі ці твори можна зберегти в кресленнях і повернуться до них у будь-який момент і на цій основі зібрати машину. Всі вони зберігаються в вашій базі, і навіть якщо у вас не буде вистачати деталей, все одно їх можна відкрити в гаражі і прикинути, що робити з цим далі.
Збірка це захоплюючий і цікавий процес в CrossOut, який робить гру цікавою. При цьому всі деталі з'єднуються за допомогою зварювання, потрібно про це пам'ятати, так як точки з'єднання в обмеженій кількості. Цей процес поєднує в собі такі елементи деталей як:
- Рама (Кузов) - тут кріпляться і приєднуються всі інші деталі;
- Кабіна - в ній знаходиться пілот і елементи управління машини;
- Рух - це колеса або гусениці, можна кріпити класичним варіантом до рами і навіть з боків, що дозволяє робити дуже цікаві конструкції;
- Знаряддя ближнього бою, серед якого пили, клешні, гарпуни, пневмомолотки;
- Знаряддя далекого, розділяється на різну зону ураження і на тип нанесення шкоди.
Як швидко прокачатися
Швидкість прокачування в CrossOut цілком і повністю залежить від набору бойової потужності, вона є, також основною характеристикою при підборі супротивників. І вона впливає на нанесену шкоду по противнику, так як знімаються великі обмеження на модулі, що доступні до установки. Найшвидший спосіб підвищити БМ це установка елементів декору на металевий мотлох вашого відра з гайками. Залежно від класу декору ви отримаєте від 1% до 4% за кожну встановлену одиницю, що допоможе без доната значно посилитися. Рекомендуємо не витрачати на перших порах гроші даремно і затаритись найдешевшим декором білого кольору.
Функціональність пост-апокаліптичного автомобіля
Якщо так прикинути, то майже кожна деталь в машині важлива, але є речі, які допоможуть вам досягти успіху. А саме вам необхідно вибрати відповідну кабіну з корпусом під ваш стиль їзди, і запам'ятати, що один модуль виконує одну функцію. Деякі можна встановити тільки в одному екземплярі, такі як двигун, генератор, а боєкомплект, кулемети, гармати в декількох. Але є й інші особливі, такі як радари, детектори, що дозволяють вам тримати вухо гостро. Цвяхом же програми є бочки з бензином, які дадуть вам 10 одиниць бензину в разі перемоги, дуже цінний ресурс можна конвертувати по ігровому курсу в преміум валюту.
Запам'ятайте, яка б потужна гармата і товста броня не була, якщо у вас нікудишній двигун, колеса, то швидкості вам не бачити, і ви будете надто повільною та доступною мішенню. Тільки якщо ви не граєте в командну гру і не виконуєте роль далекобійної гармати або артилерії.
Для любителів дріфту і плавного ковзання по грунту апокаліптичних пустошей будуть дуже до речі поворотні колеса, які дадуть надзвичайної динаміки і драйву, і екшен стрілялка з елементами мморпг перетвориться ще й в гонки. Запам'ятайте, тримайте баланс між маневреністю зі швидкістю і озброєнням з бронею. На цьому можна закінчити короткий екскурс в якості гайда для новачків, який допоможе швидше вникнути в гру. А якщо ви хочете більш докладно дізнатися про саму гру, а не про проходження, то прочитайте докладний огляд на CrossOut.