Онлайн гра Call of Gods (Поклик Богів)

Call of Gods огляд гри стратегії з докладним описом

Call of Gods це розрахована на багато користувачів браузерна стратегія з фентезі світом і елементами RPG в реальному часі. Це вельми придатний проект, який сподобається фанатам двох жанрів, тут можна створювати персонажа, розвивати його, і при цьому наймати загони, до яких можна прикріплювати свого героя. Його можна качати по рівнях, і вибирати бойовмй стрій юнітів. На глобальній карті можна атакувати чужі загони, а на аренах викликати інших гравців на PvP дуелі.

Але це ще не все, що має здивувати, це не звичайна гра, а просто комбо. Можна займатися сітібілдінгом, розвиваючи своє містечко, збирати ресурси для організації армії і вивчення технологій. Як і личить рольовій грі, вам буде запропоновано безліч данжів і щоденних івентів. Можна сколотити клан, влитися в альянс, вступити в гільдію і розбурхувати сервера.

Щоб стати на шлях видатного містобудівника і великого воїна, необхідно зареєструватися, створивши аккаунт на RBKGAMES, це дасть вам доступ до інших проектів під одним обліковим записом. Так як на рекомендованому порталі геймери тільки з СНД, то у вашому розпорядженні російський сервер і версія, грати можна безкоштовно по free-to-play, але якщо захочете задонатити, то завжди отримаєте вагомі бонуси при покупці реалів.

Таблиця основних характеристик
ТипБраузерна гра
ЖанрФентезі, Стратегія, MMOTBS, MMORPG
РозробникKoramgame
ВидавникAeria Games, RBK Games, 101XP
СтатусЗапущена
Особливість3D, Flash
Дата виходу2011
Тип розповсюдженняfree-to-play (безплатно)
Офіційний сайтrbkgames.com/games/call-of-gods

Сюжет

За сюжетом Call of Gods, герой опиняється в самій гущавині війни богів, де він повинен вибрати сторону, до якої приєднається. Історія крутиться навколо трьох основних рас: людей, ельфів і нежиті. Події відбуваються на материку Масурі, який знаходиться під владою дракона. Після багатовікової війни, настав перемир'я, але тривало воно не довго, кожна з рас затамувала образи, і полум'я спалахнуло знову. Цим скористалися демони і боги з пекла вторгшись на материк, вони зміцнили свою владу, поставивши під загрозу існування інші раси. Ваша основна мета це об'єднати в альянс найбільш ненависних ворогів і під загальними прапорами перемогти демонів.

Інтерфейс і управління

Інтерфейс тут крайнього ступеня доброзичливий, хоча має чимало іконками, він не захаращує ігрову зону. Індикатори кількості ресурсів і профіль героя розташований вгорі, карту можна активувати при натисканні. А знизу більше п'ятнадцяти важливих розділів, ми здивувалися, але там є вкладка "Вальхалла", вікінгів тут немає, але все ж. Його візуалізація дуже різниться від подібних проектів, які широко представлені на RBK Games і 101Xp. Управління, як і личить браузерні ігор, в більшості випадків повністю лягає на мишу.

Геймплей

Початок ігрового шляху в Call of Gods починається зі створення персонажа і вибору сторони протистояння. Після цього відбувається поетапне навчання. Перший етап це розвиток міста, споруда базових споруд, видобуток ресурсів, вербування героїв і рекрутинг армії для подальших боїв на глобальній карті. Розвиток міста можна прискорити завдяки виконанню квестів, зі старту ресурси в якості нагороди, вельми будуть до речі. У вашому розпорядженні чотири типи ресурсів: камінь, дерево, залізо, мідь, для їх видобутку потрібно побудувати відповідно каменоломню, лісопилку, залізні і мідні рудники, все це будується поруч з територією замку. Кількість осередків обмежена на відміну від класичного сітібілдінга і особливо не розгуляєшся. У загальній сумі існує 15 різних ігрових локацій величезних масштабів з вільним доступом в міру прокачування героя і проходження квестів.

Своє королівство в Call of Gods можна розвивати як мирним способом заселяючи вільні землі, і також ведучи завоювання сусідніх селищ ботів (AI) або інших гравців. Але перед тим як зарубати з реальним гравцем, потрібно провести розвідку, адже вам можуть відповісти не новачки, краще укладайте союзи і дулучиться до нормального клану. Головною метою цього дійства є заволодіння троном богів. По-перше потрібно обзавестися власною фортецею і накопичити певну кількість золота для вступу в альянс. Пару раз в місяць можна грабувати колективно великі замки або виступати величезним військом на глобальній карті проти ворожого альянсу, де можна в разі успіху отримати самі легендарні предмети.

Система рівнів не як у класичній ММОРПГ з 80 рівнями, а з 120. Вкачатися до десятого рівня можна за одну годину, після цього ви отримуєте доступ до першого підземеллям. До того ж передбачена система ключів, яка активує доступ. Для кожного рівня дається три ключа з лічильником на 24 години. Ці локації найбільш цінні в плані отримання додаткових ресурсів, досвіду для прокачування героїв, але найголовніша цінність це унікальні артефакти дають вагому перевагу. У свою чергу підземелля мають три зони з трьома різними босами і діляться на 4 рівні:

  • Норма;
  • Кошмар;
  • Пекло;
  • Фантазія.

Call of Gods системні вимоги та характеристики

Мінімальні
OCWindows XP, 7, 8.1
Процесор800 MHz
Оперативна пам'ять128 Mb
Місце на диску100 Mb
Відеокарта64 Mb
АудіокартаDirectX 9.0c
Швидкість Інтернету256 Кбіт/с
Рекомендуємі
OCWindows 10
Процесор1.2 GHz
Оперативна пам'ять1 GB
Місце на диску150 Mb
Відеокарта128 Mb і більше
АудіокартаDirectX 9.0c і вище
Швидкість Інтернету1 Мбіт/с
Більш докладно про ігровий світ

Ігрові раси

В залежності від вибору раси кардинально змінюється геймплей Call of Gods, у кожної з рас є вагомі переваги і недоліки, які потрібно враховувати і грамотно використовувати.

  • Люди - самі численна раса, яка стала такою за рахунок своєї спраги до життя, неперевершеною відвазі і вмінню виживати в різних умовах. Поклоняються силам світла і завжди борються до кінця, навала демонів значно послабило їх сили, але не зломило їх дух.
  • Ельфи - давніші, ніж люди, поклоняються силам природи і завжди миролюбні, але коли на них нападають, перетворюються в найзапекліших воїнів. Їх сила в шляхетність, не знають страху і стоять на смерть за свою землю.
  • Нежить - завдяки силам темряви і чорної магії балансують між світом живих і мертвих. Вони можуть існувати всюди, навіть там, де інші раси не змогли б протриматися і пару годин. Живуть в підземеллях на випалених землях, по бойовим досвідом їм немає рівних, майже кожен їхній бойовий похід увінчується успіхом, як не дивно поклоняються силам життя. І коли прийшли демони, пішли на багато поступок і стали під одні прапори з людьми і ельфами.

Бойова система

В Call of Gods покрокова система бою на подобі того як вона влаштована у всім відомій грі "Герої Меча і Магії", тобто як у більшості браузерних ігор. Кожна зі сторін має окуляри дій, після використання яких, хід переходить до іншого учасника зіткнення. Бойове поле виглядає як дошка з квадратиків в форматі 4 на 15, перед боєм ви можете вибрати тільки стартову формацію. Герой прикріплений до загону володіє особливими скілами, які також будуть використовуватися автоматично і давати бонуси всім юнитам. Бій проходить безпосередньо без вашої участі і до тих пір, поки в однієї зі сторін не залишиться юнітів. Також існує функція "пропустити бій", що заощадить вам близько п'яти хвилин. Результат залежить від закладеної формули розрахунку, укомплектованості загонів юнитами, прокачаного героя і ще удачі.

Переваги та недоліки гри
Плюси
Суміш RPG і стратегії
Розвиток свого міста і персонажа
Велика глобальна карта
Розвинена система крафта
Мінуси
Безкоштовні та преміум сервера

Підбиття підсумків

По суті Call of Gods це унікальна суміш стратегії і RPG, яка сподобається більшості фанатів фентезі, так як багата ігрова механіка ні в якому разі не змусить вас нудьгувати. Хоча вона вийшла в світ в 2011 році, при цьому не поступається за функціоналом, а графіка автентична фентезійних казкам, але вона точно не здивує молоде покоління геймерів. Сюжетна фішка це об'єднання найзапекліших ворогів проти абсолютного зла. Доступних серверів багато, на момент написання огляду було п'ятнадцять, але всі вони розділені на преміумні і безкоштовні, де завжди є можливість задонатитися.

Радимо ознайомитись з іншими цікавими онлайн іграми